Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D vitamini için UVB lambası
Selamlar..

D vitamini jenerasyonuna uygun UVB lambası türkiyede satılıyor mu acaba? Teşekkürler.
Ara
Nilufer Hnm selamlar,
Sadece uvb lambali solaryum cihazlarindan faydalanabilirsiniz.
Ara
(18-11-2017, Saat: 02:11)ceycey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nilufer Hnm selamlar,
Sadece uvb lambali solaryum cihazlarindan faydalanabilirsiniz.

Onlarında uva oranları bazan yüksek olabiliyormuş diye duydum yabancı kaynaklarda.. Türkiyede işler iyice denetimsiz..Güvenilir olanını nasıl bulacağız?
Ara
Nilufer Hnm sun vital veya aquapower haricinde solaryum merkezine gitmenizi sahsen onermem. Bu iki zincir marka haricinde bu isi ciddiyetle yapan yok. Bu markalarin da mutlaka en iyi semtlerdeki subelerini secmeniz faydaniza olacaktir.(etiler,nisantasi,bagdat caddesi gibi) Ben bagdat cad. Sun vital i tercih ediyorum makineleri yeni ve uvb lambali; civali degil ampulleri elektromanyetik balastlı. Reklam yapmak gibi olmasin; lutfen yanlis anlasilmasin.
Ara
(20-11-2017, Saat: 00:50)ceycey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nilufer Hnm sun vital veya aquapower haricinde solaryum merkezine gitmenizi sahsen onermem. Bu iki zincir marka haricinde bu isi ciddiyetle yapan yok. Bu markalarin da mutlaka en iyi semtlerdeki subelerini secmeniz faydaniza olacaktir.(etiler,nisantasi,bagdat caddesi gibi) Ben bagdat cad. Sun vital i tercih ediyorum makineleri yeni ve uvb lambali; civali degil ampulleri elektromanyetik balastlı. Reklam yapmak gibi olmasin; lutfen yanlis anlasilmasin.

tesekkürler ceycey hanım.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  elegance için/ingilizce NILUFER 2 518 05-05-2015, Saat: 23:57
Son Yorum: elegance
  Tuz lambası ve kaya tuzu ecedeniz 5 1,253 31-03-2015, Saat: 01:25
Son Yorum: gercekozelegitim
  demir vitamini NAZANNN 7 1,091 23-03-2015, Saat: 17:03
Son Yorum: NAZANNN
  Temizlik için asetik asit kukreknecmi 1 416 18-03-2015, Saat: 18:34
Son Yorum: kukreknecmi