Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gebelikde omega 3 ve D vitamını
Merhaba hasan hocam , 19 haftalık hamıleyım , D vıtamını değerim 25 çıktı , gunde 10 damla davıd ıctım , bırde 1 tane ampul den içtim. D vıtamını konusunda yardım alabılecegım bilgili  hekım bulamıyorum .  19 haftadır da balık yıyemıyorum . Doktorum bıraz daha bekleyelım yıyemezssen balık hapı verecegını soyledı . Gebelıgımın yarısı bıttı, hala balık yıyemedım  . Eczaneye gıttım almak ıcın cesaret edemedım , çunkü ölçüsü ismi hangısı olmalı bılmıyorum . Lutfen bana omega 3 ve d vıtamını marka ve ne kadar kullanmam hakkında bılgı verebılırmısınız. Teşekkür ederim şimdiden
Saygılarımla
Ara
(12-11-2017, Saat: 12:57)Linatgc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba hasan hocam , 19 haftalık hamıleyım , D vıtamını değerim 25 çıktı , gunde 10 damla davıd ıctım , bırde 1 tane ampul den içtim. D vıtamını konusunda yardım alabılecegım bilgili  hekım bulamıyorum .  19 haftadır da balık yıyemıyorum . Doktorum bıraz daha bekleyelım yıyemezssen balık hapı verecegını soyledı . Gebelıgımın yarısı bıttı, hala balık yıyemedım  . Eczaneye gıttım almak ıcın cesaret edemedım , çunkü ölçüsü ismi hangısı olmalı bılmıyorum . Lutfen bana omega 3 ve d vıtamını marka ve ne kadar kullanmam hakkında bılgı verebılırmısınız. Teşekkür ederim şimdiden
Saygılarımla

D vitamini başka almayın. Almış olduğunu doz yeterli. Balık yağı almak isterseniz son ay hariç günde 2 x 1 kapsü alın. Son ay almayın.

H.Ö.
Ara
(13-11-2017, Saat: 01:05)admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-11-2017, Saat: 12:57)Linatgc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba hasan hocam , 19 haftalık hamıleyım , D vıtamını değerim 25 çıktı , gunde 10 damla davıd ıctım , bırde 1 tane ampul den içtim. D vıtamını konusunda yardım alabılecegım bilgili  hekım bulamıyorum .  19 haftadır da balık yıyemıyorum . Doktorum bıraz daha bekleyelım yıyemezssen balık hapı verecegını soyledı . Gebelıgımın yarısı bıttı, hala balık yıyemedım  . Eczaneye gıttım almak ıcın cesaret edemedım , çunkü ölçüsü ismi hangısı olmalı bılmıyorum . Lutfen bana omega 3 ve d vıtamını marka ve ne kadar kullanmam hakkında bılgı verebılırmısınız. Teşekkür ederim şimdiden
Saygılarımla

D vitamini başka almayın. Almış olduğunu doz yeterli. Balık yağı almak isterseniz son ay hariç günde 2 x 1 kapsü alın. Son ay almayın.

H.Ö.
Çok teşekkür ederim, sağolun .
Saygılarımla .
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Carlson omega 3 şurupta IFOS onayı yok!!! Sporty 19 6,318 10-12-2016, Saat: 13:12
Son Yorum: memedik
  Carlson omega 3 sevilay 9 1,624 20-06-2015, Saat: 13:48
Son Yorum: memedik
  Şimdilik uygun fiyatlı omega 3 satan bir site Torik 88 19,211 11-05-2015, Saat: 17:29
Son Yorum: Torik
  CEVİZ YAĞI / OMEGA 3 selinn 2 788 21-04-2015, Saat: 00:19
Son Yorum: admin_phpbb3_import4383
  Omega 3 ve D Vitamini kullanımı-AŞI özen KAYA 4 1,126 20-02-2015, Saat: 08:57
Son Yorum: NILUFER

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi