Merhametli, vicdanlı insana… İyi kalpli hekime

0
3935

Dr. Canan Karatay ın Sağlıklı Yaşıyoruz sitesindeki ithaf bölümü :

““İTHAF

2015 Yılı Mart ayında sevgili meslektaşım CESUR YÜREK Prof. Dr. Ahmet Aydın’ı, yeri doldurulamayacak gerçek bir bilim adamını kaybettik.

Acımız ve kaybımız çok büyüktür!

Bu kitabı, rahmetli meslektaşım Prof. Dr. Ahmet Aydın’a… Merhametli, vicdanlı insana… İyi kalpli hekime… Sadık dosta… Kavgaya girerken sonuna kadar güvenebileceğiniz cesur savaşçıya… Doğruları söylediği için, gıda ve tıp kartellerinin kirli oyunlarını bozduğu için hayattayken sürekli rahatsız edilen bağımsız bilim adamına… Hekimlik hayatı boyunca kendisine tedaviye gelen çocuklarının güzel gözlerinin içine güzel gözleriyle bakan emekçiye ithaf ediyorum…

Halkımızın iyiliği için, çocuklarımızın geleceğinin daha sağlıklı olması için savaştı. Ön cephede, ön saflarda savaştı. Biraz yorgun düştü. Şimdi dinlenecek! Ondan öğrendiklerimizle, onun cesaretiyle, onun izinde bizler yola ve mücadeleye yorulmadan devam edeceğiz.

Yalancılarla, halkın sağlığıyla oynayanlarla, ilaç ve gıda endüstrisinin vagonunda dolaşanlarla mücadele ederken o hep yanımızda olacak! HayyKitap’tan yayımlanan Taş Devri Diyeti, 7’den 70’e Taş Devri Diyeti, Otizme Çözüm Var kitaplarıyla, www.beslenmebulteni.com sitesi ile hep yanımızda olacak.

Tıpkı Yahya Kemal Beyatlı’nın bir şiirinde ifade ettiği gibi: “… Ölüm asude bahar ülkesidir bir rinde; Gönlü her yerde buhurdan gibi yıllarca tüter. Ve serin serviler altında kalan kabrinde, Her seher bir gül açar, her gece bir bülbül öter…”

Seni unutmayacağız CESUR YÜREK Ahmet Hoca. Allah senden razı olsun, mekanın cennet olsun…“”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz